Facebook
wtorek, 22 października 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Ścieżka rowerowa oficjalnie otwarta

  9 kilometrów drogi asfaltowej, jeden parking Bike&Ride, dwa miejsca przystankowe i piękne krajobrazy gminy Stare Czarnowo. To wszystko czeka na rowerzystów na drodze rowerowej ze Szczecina do Starego Czarnowa, oficjalnie otwartej w sobotę, 19 października br.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Narodowe czytanie nowel

  Gmina Stare Czarnowo po raz pierwszy włączyła się do akcji „Narodowe Czytanie”. Mieszkańcy mogli wziąć w niej udział w sobotę, 7 września 2019 roku. Wydarzenie odbyło się w hali sportowej w Kołbaczu.

  relacja
 • Szkoła gotowa na nowe wyzwania

  Największa gminna, edukacyjna inwestycja prowadzona w ciągu ostatnich czterech lat dobiegła końca. Uczniowie Zespołu Szkół w Kołbaczu rozpoczęli rok szkolny 2019/2020 w warunkach na miarę XXI wieku.

  relacja

Dyrektor z nagrodą kuratora

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dyrektor Zespołu Szkół w Kołbaczu Bogumiła Zawada, otrzymała nagrodę kuratora oświaty. Uroczystość odbyła się 11 października br. w Szczecinie.

22-10-2019 czytaj więcej

Ścieżka rowerowa oficjalnie otwarta

9 kilometrów drogi asfaltowej, jeden parking Bike&Ride, dwa miejsca przystankowe i piękne krajobrazy gminy Stare Czarnowo. To wszystko czeka na rowerzystów na drodze rowerowej ze Szczecina do Starego Czarnowa, oficjalnie otwartej w sobotę, 19 października br.

21-10-2019 czytaj więcej

Orlik w Starym Czarnowie nieczynny

Informujemy, iż w związku z otwarciem ścieżki rowerowej i  organizacją pikniku rodzinnego na kompleksie boisk orlik w Starym Czarnowie w dniu 19 października oraz organizacją "Rowerowej Jesieni z Radiem Szczecin" w dniu 27 października, obiekt w dniach 18-28 października br.

18-10-2019 czytaj więcej

Nabór wniosków

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

18-10-2019 czytaj więcej

Konsultacje programu na 2020 rok

Zapraszamy do udziału w konsultacjach projektu „Program współpracy Gminy Stare Czarnowo z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok”.

17-10-2019 czytaj więcej

Zbliża się Święto Seniorów

Uroczyście obchodzony będzie w gminny Dzień Seniora. W tym roku odbędzie się on w piątek, 15 listopada. Spotkanie zaplanowano w świetlicy w Starym Czarnowie. Uczestnikom zapewniony zostanie transport. Czekać będzie także atrakcyjny program. Początek o godzinie 17.

16-10-2019 czytaj więcej

Nowe wydanie Gazety Gminnej

Zapraszamy do zapoznania się z nowym wydaniem Gazety Gminnej Stare Czarnowo, w której m.in. droga rowerowa na finiszu, szkoła w Kołbaczu gotowa na nowe wyzwania oraz zaproszenie na Dzień Seniora.

15-10-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia