Facebook
wtorek, 23 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

Konkurs Zagraj w grę

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD "Stowarzyszenie WIR - Wiejska Inicjatywa Rozwoju" do udziału w konkursie z nagrodami. Szanse na otrzymanie nagrody są duże, bowiem nagradzamy jedenaście osób.

23-04-2019 czytaj więcej

Życzenia wielkanocne

Wielkanocy pełnej nadziei i optymizmu. Niech niesie ze sobą spokój, radość i mnóstwo spotkań w gronie najbliższych. Najserdeczniejsze życzenia mieszkańcom gminy Stare Czarnowo składają wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska oraz przewodnicząca rady gminy Alina Przybysz.

19-04-2019 czytaj więcej

Lekcje w Urzędzie Gminy

Uczniowie ósmych klas Zespołu Szkół w Kołbaczu połączyli wiedzę w teorii z tą w praktyce. W ramach lekcji Wiedzy o Społeczeństwie odwiedzili Urząd Gminy w Starym Czarnowie, by bezpośrednio poznać działanie lokalnej demokracji.

18-04-2019 czytaj więcej

Obowiązek oznakowania pojemników

Związek Gmin Dolnej Odry wprowadził obowiązek oznakowania pojemników przez właścicieli nieruchomości, w których gromadzone są odpady. Obowiązek wszedł w życie 21 lutego 2019 r., przy czym pojemnik musi zostać oznakowany w terminie do 21 maja 2019 r.

18-04-2019 czytaj więcej

Zapisy do turnieju piłkarskiego

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo rozegrany zostanie 5 maja br. w Kołbaczu. Początek o godzinie 9.00. Trofeum bronić będą Młode Wilki. Zapowiada się emocjonujące widowisko. Zapisy do turnieju już trwają.

17-04-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia