Facebook
sobota, 23 czerwca 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Ulica Słoneczna wyremontowana

  Zakończył się drugi etap przebudowy ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie. Tym razem był to blisko 600-metrowy odcinek drogi. Podjęte działania wynikały z kontynuacji działań zapowiedzianych jeszcze w 2017 roku.

  relacja
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych sześć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Pięć par z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • Uroczyste obchody Dnia Strażaka

  Nieustannie cieszą się powszechnym szacunkiem, a chętnych, by ochotniczo pomagać innym wciąż nie brakuje. Strażacy - bo o nich mowa - świętowali także w gminie Stare Czarnowo.

  relacja
 • Modernizacja na miarę XXI wieku

  Oświatowych zmian w gminie Stare Czarnowo ciąg dalszy. Rozstrzygnięto już przetarg na modernizację Zespołu Szkół w Kołbaczu. Prace zakończą się do połowy października 2018 roku.

  relacja
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja

Rok szkolny pełen sukcesów

O tym jak trudny miał być rok szkolny 2017/2018 dla placówki w Kołbaczu, nikogo nie trzeba przekonywać. Obawy okazały się jednak płonne, a wskazują na to działania, statystyki i sukcesy uczniów.

22-06-2018 czytaj więcej

Budowa świetlicy w Dębinie na finiszu

W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstaje nowy obiekt. Wykonane zostało już pokrycie dachowe i zamontowano okna. Obecnie wykonawca rozpoczął prace wykończeniowe. Zapraszamy do przeglądu zdjęć z inwestycji.

21-06-2018 czytaj więcej

Na Bogusława położyli chodnik

Trwa przebudowa trzech głównych ulic w Kołbaczu. Efekty transportowych zmian na ulicach Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów poznamy w lipcu 2018 roku. Zapraszamy do przeglądu zdjęć z inwestycji.

19-06-2018 czytaj więcej

Nabór do Urzędu Gminy

Wójt Gminy Stare Czarnowo ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - podinspektor w Referacie Inwestycji, Nieruchomości, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Stare Czarnowo. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 26 czerwca 2018 r. do godz. 11:00.

18-06-2018 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia