Facebook
wtorek, 22 października 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Ścieżka rowerowa oficjalnie otwarta

  9 kilometrów drogi asfaltowej, jeden parking Bike&Ride, dwa miejsca przystankowe i piękne krajobrazy gminy Stare Czarnowo. To wszystko czeka na rowerzystów na drodze rowerowej ze Szczecina do Starego Czarnowa, oficjalnie otwartej w sobotę, 19 października br.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Narodowe czytanie nowel

  Gmina Stare Czarnowo po raz pierwszy włączyła się do akcji „Narodowe Czytanie”. Mieszkańcy mogli wziąć w niej udział w sobotę, 7 września 2019 roku. Wydarzenie odbyło się w hali sportowej w Kołbaczu.

  relacja
 • Szkoła gotowa na nowe wyzwania

  Największa gminna, edukacyjna inwestycja prowadzona w ciągu ostatnich czterech lat dobiegła końca. Uczniowie Zespołu Szkół w Kołbaczu rozpoczęli rok szkolny 2019/2020 w warunkach na miarę XXI wieku.

  relacja

Otwarcie ścieżki rowerowej

Zakończyła się budowa ścieżki rowerowej łączącej Stare Czarnowo ze Szczecinem. Otwarcie drogi rowerowej odbędzie się w sobotę, 19 października br. Początek wydarzenia o godz. 11:00 na pętli autobusowej w Śmierdnicy przy ulicy Pyrzyckiej w Szczecinie.

14-10-2019 czytaj więcej

Konkurs na nazwę ścieżki rowerowej

Wielki konkurs na nazwę ścieżki rowerowej pomiędzy Szczecinem, Kołbaczem a Starym Czarnowem. Nazwa powinna się składać z nie więcej niż dwóch wyrazów. Nagroda główna - rower. Na zgłoszenia czekamy do 16 października br.

10-10-2019 czytaj więcej

Szkolenia z pisania grantów

Stowarzyszenie „WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju zaprasza na szkolenia zainteresowanych składaniem wniosków na granty w ramach „Akademii wolnego czasu”. Szkolenia odbędą się 16 października br. w Małkocinie i 22 października br. w Kozielicach.

09-10-2019 czytaj więcej

Doposażono wiatę rekreacyjną w Żelisławcu

Teren przy świetlicy w Żelisławcu pięknieje. Wybudowana w zeszłym roku wiata ponownie się pozytywnie zmieniła. Tym razem rekreacyjna infrastruktura doczekała się nowych zestawów biesiadnych, a podłoże pod nią utwardzono.

08-10-2019 czytaj więcej

Ulica Polna będzie jak nowa

Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego. Umowę z wykonawcą robót budowlanych podpisała 4 października br. wójt Marzena Grzywińska.

07-10-2019 czytaj więcej

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wójt Gminy Stare Czarnowo podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej mienie Gminy Stare Czarnowo przeznaczonej do wydzierżawienia na okres do 3 lat w miejscowości Glinna.

07-10-2019 czytaj więcej

Bezpłatne szczepienia dla seniorów

Gmina Stare Czarnowo dba o zdrowie swoich mieszkańców. Wójt Marzena Grzywińska zaprasza mieszkańców gminy, którzy ukończyli 65 rok życia, na bezpłatnie szczepienia przeciw grypie. Skorzystać z nich będzie można od 7 października do 15 listopada 2019 roku.

03-10-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia