Facebook
piątek, 23 sierpnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Modernizacja kolejnych świetlic

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z remontami swojej infrastruktury kulturalnej. Remontu doczekają się świetlice w Binowie i Nieznaniu. Umowę na wykonanie prac we wtorek, 30 lipca br. podpisała wójt Marzena Grzywińska.

  relacja
 • Puchar powędrował do Binowa

  Pięć zespołów rywalizowało w turnieju siatkówki plażowej w Żelewie o puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Emocji nad Miedwiem nie brakowało. Zawody rozegrano w sobotę, 27 lipca 2019 r.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Biuro ZGDO nieczynne

W imieniu Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry informujemy,  że dnia 16 sierpnia 2019r. (piątek) Biuro Związku Gmin Dolnej Odry z siedzibą w Chojnie przy ul. Narciarskiej 57 będzie nieczynne.

12-08-2019 czytaj więcej

Spotkania z kulturą kresową w Kołowie

Letnie spotkanie z muzyką w Kołowie to świetna oferta dla tych, którzy cenią ostoję patriotyzmu w kulturze. W sobotę, 10 sierpnia br. o godz. 18 po mszy świętej w kościele w Kołowie odbędzie się siódma edycja przedsięwzięcia.

09-08-2019 czytaj więcej

Nieruchomość do sprzedaży

Wójt Gminy Stare Czarnowo ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Stare Czarnowo przy ulicy Szkolnej 2/3.

08-08-2019 czytaj więcej

Pora na remont kominów

Ruszyły prace obejmujące wymianę dachu w budynku wielorodzinnym przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu. Obecnie trwają przygotowania do remontu kominów. Całość robót modernizacyjnych ma zakończyć się w połowie września 2019 roku.

08-08-2019 czytaj więcej

Gminne place rekreacyjne z regulaminami

Place rekreacyjne, które nadzoruje Urząd Gminy Stare Czarnowo mają regulaminy użytkowania. Tablice pojawiły się w Binowie, Dębinie, Dobropolu Gryfińskim, Starym Czarnowie (przy orliku), Żelewie i w Żelisławcu. Teraz wiadomo jak we właściwy sposób korzystać z infrastruktury.

07-08-2019 czytaj więcej

Seniorzy wyjadą do teatru

Seniorzy z gminy Stare Czarnowo będą mogli skorzystać w 2019 roku z atrakcyjnej oferty kulturalnej. Specjalnie dla nich stowarzyszenie Nowe Pespektywy zorganizuje wyjazd na spektakl do Teatru Polskiego w Szczecinie.

06-08-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia