Facebook
środa, 01 grudnia 2021 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
Logo Gminy Stare Czarnowo
  • Atrakcyjna działka w Żelisławcu na sprzedaż

    Wójt Gminy Stare Czarnowo ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, działka nr 385, obręb Żelisławiec. Działka zlokalizowana jest blisko plaży nad jeziorem Glinno w Żelisławcu.

    relacja
  • Szczepienia przeciw Covid-19

    Wójt Marzena Grzywińska zaprasza mieszkańców gminy, którzy ukończyli 12. rok życia, na bezpłatne szczepienia przeciw Covid-19. Mobilny punkt szczepień znajduje się w świetlicy w Starym Czarnowie.

    relacja
  • Prezydenckie medale dla kolejnych małżeństw

    Pięć kolejnych małżeńskich jubileuszy w Starym Czarnowie. Pary z wyjątkowym, bo 50-letnim stażem odebrały Medale Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

    relacja
  • Gmina przystępuje do inwestycji za milionowy grant

    Gmina pozyskała ponad milion złotych na rozwój gminnej infrastruktury. Za pozyskane środki uda się w tym roku rozpocząć budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków w części ulicy Warcisława w

    relacja
  • Droga do plaży w Binowie zmodernizowana

    Wspólna inwestycja Gminy Stare Czarnowo i Powiatu Gryfińskiego stała się faktem. Zmodernizowano została droga dojazdowa do plaży nad jeziorem w Binowie. Wartość inwestycji wyniosła prawie 310 tys. zł.

    relacja

Urząd Gminy Stare Czarnowo

ul. Św. Floriana 10

74-106 Stare Czarnowo

Godziny i dni otwarcia 730 - 1530
poniedziałek - piątek
Numer telefonu 91 485 70 20
Numer faks 91 485 70 60
Adres e-mail sekretariat@stareczarnowo.pl
Imię i Nazwisko Stanowisko Adres e-mail Telefon Nr pok.
Marzena Grzywińska Wójt wojt@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
Marcin Krawczyk Zastępca Wójta
Sekretarz
zastepca@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
 
Referat
Finansowo-Księgowy
Grażyna Aksamitowska Skarbnik skarbnik@stareczarnowo.pl 91 485 70 30 10
 
Barbara Kaźmierczak inspektor bkazmierczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 31 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Agata Kleszko inspektor akleszko@stareczarnowo.pl 91 485 70 35 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Olga Stolarska inspektor ostolarska@stareczarnowo.pl 91 485 70 33 21
   Wymiar podatku
 
Joanna Froncala inspektor jfroncala@stareczarnowo.pl 91 485 70 34 21
   Księgowość podatkowa, windykacja
 
Anna Ledwig inspektor aledwig@stareczarnowo.pl 91 485 70 32 22
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Monika Zych podinspektor mzych@stareczarnowo.pl 91 485 70 36 22
   Wynagrodzenia, dopłaty do paliwa rolniczego
 
Magdalena Skórzewska podinspektor mskorzewska@stareczarnowo.pl 91 485 70 49 22
   Wydatki
 
Ewelina Drwal inspektor edrwal@stareczarnowo.pl 91 485 70 38 23
   Wymiar i windykacja opłat lokalnych
 
Agnieszka Stadnicka główny specjalista astadnicka@stareczarnowo.pl 91 485 70 37 kasa
   Kasa, program Rodzina 500 plus
 
Referat
Inwestycji, Nieruchomości, Gospodarki Komunalnej,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Marcin Stankiewicz kierownik mstankiewicz@stareczarnowo.pl 91 485 70 40 27
   Inwestycje
 
Joanna Sicińska podinspektor jsicinska@stareczarnowo.pl 91 485 70 41 26
   Gospodarka odpadami, cmentarze, zarządzanie kryzysowe
 
Beata Cechol główny specjalista bcechol@stareczarnowo.pl 91 485 70 45 26
   Gospodarka komunalna, nieruchomości
 
Agnieszka Gancarz inspektor agancarz@stareczarnowo.pl 91 485 70 42 27
   Melioracje, ochrona środowiska, rolnictwo
 
Edyta Boczkowska inspektor eboczkowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 43 28
   Gospodarka przestrzenna, budownictwo
 
Jarosław Oleksa podinspektor joleksa@stareczarnowo.pl 91 485 70 44 28
   Drogownictwo
 
Agnieszka
Opara-Żurakowska
inspektor azurakowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 39 23
   Gospodarka komunalna, gospodarka odpadami
 
Referat
Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty
Paweł Kuźniar kierownik pkuzniar@stareczarnowo.pl 91 485 70 50 14
   Promocja, fundusze unijne, portale gminne
 
Elżbieta Zielińska inspektor sekretariat@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
   Sekretariat, obsługa kancelaryjna
 
Jakub Jendrzejczak inspektor jjendrzejczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 51 14
   Biuro Obsługi Rady Gminy, zamówienia publiczne
 
Dorota Adamska inspektor dadamska@stareczarnowo.pl 91 485 70 52 25
   Oświata, organizacje pozarządowe, kultura, zdrowie, turystyka, rekreacja, sport
 
Beata Erlich-Błaszczyk podinspektor bblaszczyk@stareczarnowo.pl 91 485 70 47 25
   Wynajem świetlic, fundusz sołecki
 
Danuta Tomecka inspektor dtomecka@stareczarnowo.pl 91 485 70 54 1
   Dowody osobiste, ewidencja działalności gospodarczej
 
Marek Kamrowski inspektor mkamrowski@stareczarnowo.pl 91 485 70 55 1
   Sprawy meldunkowe, archiwum, wybory

 

  • Koronawirus
  • RPO - Wymiana pieców
  • BIP
  • ePUAP2
  • obywatel.gov.pl
  • CEIDG
  • LGD WIR
  • ZGDO
  • mapa gminy
  • plany miejscowe
  • obszary chronione
  • Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków
  • Czyste Powietrze
  • Nieodpłatna pomoc prawna
  • Cmentarz w Starym Czarnowie
  • RFIL
  • Fundusz Dróg Samorządowych
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia