Facebook
sobota, 17 kwietnia 2021 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
Logo Gminy Stare Czarnowo
  • Spis powszechny 2021 - co nas czeka?

    Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. zostanie przeprowadzony od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Udział w spisie jest obowiązkowy.

    relacja
  • Remont dachu na budynku komunalnym w Starym Czarnowie

    Nowy dach będzie miał wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Szczecińskiej 45 w Starym Czarnowie. Zakończenie prac przy wymianie poszycia zaplanowano na czerwiec 2021 roku. Gmina Stare Czarnowo zabezpieczyła na ten cel prawie 80 tys. zł.

    relacja
  • Trwają szczepienia przeciw Covid-19

    Wójt Marzena Grzywińska zaprasza mieszkańców gminy, którzy ukończyli 48. rok życia, na bezpłatne szczepienia przeciw Covid-19. Mobilny punkt szczepień znajduje się w świetlicy w Starym Czarnowie.

    relacja
  • Ponad milionowy grant dla gminy na inwestycje

    Będzie jeszcze więcej gminnych inwestycji. Władzom Starego Czarnowa udało się pozyskać ponad milion złotych na rozwój gminnej infrastruktury z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

    relacja
  • Droga do plaży w Binowie w przebudowie

    Wspólna inwestycja Gminy Stare Czarnowo i Powiatu Gryfińskiego stała się faktem. Modernizowana jest droga dojazdowa do plaży nad jeziorem w Binowie. Wartość inwestycji wyniesie prawie 310 tys. zł.

    relacja

Urząd Gminy Stare Czarnowo

ul. Św. Floriana 10

74-106 Stare Czarnowo

Godziny i dni otwarcia 730 - 1530
poniedziałek - piątek
Numer telefonu 91 485 70 20
Numer faks 91 485 70 60
Adres e-mail sekretariat@stareczarnowo.pl
Imię i Nazwisko Stanowisko Adres e-mail Telefon Nr pok.
Marzena Grzywińska Wójt wojt@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
Marcin Krawczyk Zastępca Wójta
Sekretarz
zastepca@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
 
Referat
Finansowo-Księgowy
Grażyna Aksamitowska Skarbnik skarbnik@stareczarnowo.pl 91 485 70 30 10
 
Barbara Kaźmierczak inspektor bkazmierczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 31 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Agata Kleszko inspektor akleszko@stareczarnowo.pl 91 485 70 35 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Olga Stolarska inspektor ostolarska@stareczarnowo.pl 91 485 70 33 21
   Wymiar podatku
 
Joanna Froncala inspektor jfroncala@stareczarnowo.pl 91 485 70 34 21
   Księgowość podatkowa, windykacja
 
Anna Ledwig inspektor aledwig@stareczarnowo.pl 91 485 70 32 22
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Monika Zych podinspektor mzych@stareczarnowo.pl 91 485 70 36 22
   Wynagrodzenia, dopłaty do paliwa rolniczego
 
Magdalena Skórzewska podinspektor mskorzewska@stareczarnowo.pl 91 485 70 49 22
   
 
Ewelina Drwal inspektor edrwal@stareczarnowo.pl 91 485 70 38 23
   Wymiar i windykacja opłat lokalnych
 
Agnieszka Stadnicka główny specjalista astadnicka@stareczarnowo.pl 91 485 70 37 kasa
   Kasa, program Rodzina 500 plus
 
Referat
Inwestycji, Nieruchomości, Gospodarki Komunalnej,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Marcin Stankiewicz kierownik mstankiewicz@stareczarnowo.pl 91 485 70 40 27
   Inwestycje
 
Joanna Sicińska podinspektor jsicinska@stareczarnowo.pl 91 485 70 41 26
   Gospodarka odpadami, cmentarze, zarządzanie kryzysowe
 
Beata Cechol główny specjalista bcechol@stareczarnowo.pl 91 485 70 45 26
   Gospodarka komunalna, nieruchomości
 
Agnieszka Gancarz inspektor agancarz@stareczarnowo.pl 91 485 70 42 27
   Melioracje, ochrona środowiska, rolnictwo
 
Edyta Boczkowska inspektor eboczkowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 43 28
   Gospodarka przestrzenna, budownictwo
 
Jarosław Oleksa podinspektor joleksa@stareczarnowo.pl 91 485 70 44 28
   Drogownictwo
 
Agnieszka
Opara-Żurakowska
podinspektor azurakowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 39 23
   Gospodarka komunalna, gospodarka odpadami
 
Referat
Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty
Paweł Kuźniar kierownik pkuzniar@stareczarnowo.pl 91 485 70 50 14
   Promocja, fundusze unijne, portale gminne
 
Elżbieta Zielińska inspektor sekretariat@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
   Sekretariat, obsługa kancelaryjna
 
Jakub Jendrzejczak inspektor jjendrzejczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 51 14
   Biuro Obsługi Rady Gminy, zamówienia publiczne
 
Dorota Adamska inspektor dadamska@stareczarnowo.pl 91 485 70 52 25
   Oświata, organizacje pozarządowe, kultura, zdrowie, turystyka, rekreacja, sport
 
Beata Erlich-Błaszczyk podinspektor bblaszczyk@stareczarnowo.pl 91 485 70 47 25
   Wynajem świetlic, fundusz sołecki
 
Danuta Tomecka inspektor dtomecka@stareczarnowo.pl 91 485 70 54 1
   Dowody osobiste, ewidencja działalności gospodarczej
 
Marek Kamrowski inspektor mkamrowski@stareczarnowo.pl 91 485 70 55 1
   Sprawy meldunkowe, archiwum, wybory

 

  • Koronawirus
  • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
  • BIP
  • ePUAP2
  • obywatel.gov.pl
  • CEIDG
  • LGD WIR
  • ZGDO
  • mapa gminy
  • plany miejscowe
  • obszary chronione
  • Nieodpłatna pomoc prawna
  • Cmentarz w Starym Czarnowie
  • RFIL
  • Fundusz Dróg Samorządowych
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia