Facebook
środa, 13 grudnia 2017 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
  • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

    Kolejnych pięć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Cztery pary z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

    relacja
  • Seniorzy świętowali swój dzień

    Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 10 listopada. Spotkanie miało miejsce w świetlicy wiejskiej w Starym Czarnowie. Uczestnikom zapewniono moc atrakcji.

    relacja
  • Edukacyjna wyprawa nad Bałtyk

    Najmłodsi mieszkańcy gminy Stare Czarnowo wybrali się nad Morze Bałtyckie. Jak się okazało dla wielu z nich to atrakcja nie tylko w okresie letnim. W obozie edukacyjnym udział wzięło blisko 100 dzieci.

    relacja
  • Ulica Słoneczna już po remoncie

    Zakończyła się modernizacja blisko 700-metrowego odcinka ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie. Zakończenie prac to dla mieszkańców miejscowości przede wszystkim komfort jazdy i wygoda w dojeździe do posesji.

    relacja
  • Rolnicy podziękowali za plony

    Tłumy mieszkańców, barwny korowód z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, niezliczona ilość zabaw i konkursów, specjały lokalnego jadła oraz muzyka na żywo - tak wyglądało tegoroczne Święto Plonów.

    relacja

Urząd Gminy Stare Czarnowo

ul. Świętego Floriana 10

74-106 Stare Czarnowo

Godziny i dni otwarcia 730 - 1530
poniedziałek - piątek
Numer telefonu 91 485 70 20
Numer faks 91 485 70 60
Adres e-mail sekretariat@stareczarnowo.pl
Imię i Nazwisko Stanowisko Adres e-mail Telefon Nr pok.
Marzena Grzywińska Wójt wojt@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
Marcin Krawczyk Zastępca Wójta
Sekretarz
zastepca@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
 
Referat
Finansowo-Księgowy
Grażyna Aksamitowska Skarbnik skarbnik@stareczarnowo.pl 91 485 70 30 10
 
Barbara Kaźmierczak podinspektor bkazmierczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 31 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Anna Ledwig podinspektor aledwig@stareczarnowo.pl 91 485 70 32 20
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Olga Stolarska podinspektor ostolarska@stareczarnowo.pl 91 485 70 33 21
   Wymiar podatku
 
Joanna Froncala podinspektor jfroncala@stareczarnowo.pl 91 485 70 34 21
   Księgowość podatkowa, windykacja
 
Agnieszka Stadnicka główny specjalista astadnicka@stareczarnowo.pl 91 485 70 36 22
   Wynagrodzenia, dopłaty do paliwa rolniczego
 
Ewelina Drwal inspektor edrwal@stareczarnowo.pl 91 485 70 38 22
   Wymiar i windykacja opłat lokalnych
 
Agata Kleszko inspektor akleszko@stareczarnowo.pl 91 485 70 35 23
   Księgowość budżetowa, sprawy finansowo-księgowe
 
Urszula Ladra podinspektor uladra@stareczarnowo.pl 91 485 70 37 kasa
   Kasa, program Rodzina 500 plus
 
Referat
Inwestycji, Nieruchomości, Gospodarki Komunalnej,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Marcin Stankiewicz kierownik mstankiewicz@stareczarnowo.pl 91 485 70 40 27
   Inwestycje
 
Joanna Sicińska podinspektor jsicinska@stareczarnowo.pl 91 485 70 41 26
   Gospodarka odpadami, cmentarze, zarządzanie kryzysowe
 
Beata Cechol główny specjalista bcechol@stareczarnowo.pl 91 485 70 45 26
   Gospodarka komunalna, nieruchomości
 
Piotr Cielecki inspektor pcielecki@stareczarnowo.pl 91 485 70 42 23
   Melioracje, ochrona środowiska, rolnictwo
 
Edyta Boczkowska inspektor eboczkowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 43 28
   Gospodarka przestrzenna, budownictwo
 
Marcin Szymański podinspektor mszymanski@stareczarnowo.pl 91 485 70 44 28
   Drogownictwo
 
Referat
Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty
Paweł Kuźniar kierownik pkuzniar@stareczarnowo.pl 91 485 70 50 14
   Promocja, fundusze unijne, portale gminne
 
Elżbieta Zielińska inspektor sekretariat@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
   Sekretariat, obsługa kancelaryjna
 
Jakub Jendrzejczak podinspektor jjendrzejczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 51 14
   Biuro Obsługi Rady Gminy, zamówienia publiczne
 
Dorota Adamska inspektor dadamska@stareczarnowo.pl 91 485 70 52 25
   Oświata, organizacje pozarządowe, kultura, wynajem świetlic
 
Bartosz Biegus podinspektor bbiegus@stareczarnowo.pl 91 485 70 53 25
   Fundusz sołecki, sport, turystyka, rekreacja
 
Danuta Tomecka inspektor dtomecka@stareczarnowo.pl 91 485 70 54 1
   Dowody osobiste, ewidencja działalności gospodarczej
 
Marek Kamrowski podinspektor mkamrowski@stareczarnowo.pl 91 485 70 55 1
   Sprawy meldunkowe, archiwum, wybory