Facebook
środa, 13 grudnia 2017 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych pięć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Cztery pary z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • Seniorzy świętowali swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 10 listopada. Spotkanie miało miejsce w świetlicy wiejskiej w Starym Czarnowie. Uczestnikom zapewniono moc atrakcji.

  relacja
 • Edukacyjna wyprawa nad Bałtyk

  Najmłodsi mieszkańcy gminy Stare Czarnowo wybrali się nad Morze Bałtyckie. Jak się okazało dla wielu z nich to atrakcja nie tylko w okresie letnim. W obozie edukacyjnym udział wzięło blisko 100 dzieci.

  relacja
 • Ulica Słoneczna już po remoncie

  Zakończyła się modernizacja blisko 700-metrowego odcinka ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie. Zakończenie prac to dla mieszkańców miejscowości przede wszystkim komfort jazdy i wygoda w dojeździe do posesji.

  relacja
 • Rolnicy podziękowali za plony

  Tłumy mieszkańców, barwny korowód z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, niezliczona ilość zabaw i konkursów, specjały lokalnego jadła oraz muzyka na żywo - tak wyglądało tegoroczne Święto Plonów.

  relacja

http://www.rpo.malopolska.pl/img/photo880x494/465.png Zapraszamy 21 marca br. od godz. 9.00 na bezpłatne konsultacje w zakresie pozyskania środków funduszy europejskich.

 

 

Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców gminy Stare Czarnowo, a w szczególności do mikroprzedsiębiorców, rolników i organizacji pozarządowych.

W trakcie bezpłatnych konsultacji mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości dofinansowania planowanych przedsięwzięć oraz skorzystać z pomocy przy wypełnianiu wniosków o przyznanie pomocy.

Zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat:

 • możliwości pozyskiwania funduszy krajowych i europejskich,
 • dokumentów niezbędnych do ubiegania się o dotacje,
 • terminów składania wniosków aplikacyjnych w ramach ogłaszanych konkursów.

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny będzie czynny w Urzędzie Gminy Stare Czarnowo przy ul. św. Floriana 10, 21 marca 2017 r., w godz. 9:00 - 15:00.