Facebook
wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja
 • Przebudowano drogę w Żelewie

  Nowe pół kilometra infrastruktury transportowej cieszy mieszkańców Żelewa. Chodzi o przebudowaną drogę gminną. Prace zakończono na początku grudnia 2017 roku.

  relacja
 • ​​​​​​​Od ozdobnych krzewów po wino

  Powiat gryfiński coraz bardziej winem stoi. Po założeniu winiarskiego biznesu przez rodzinę Turnau w Baniewicach, z produkcją szlachetnego trunku planuje ruszyć Mirosław Grabowski z Binowa.

  relacja
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych pięć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Cztery pary z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • Seniorzy świętowali swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 10 listopada. Spotkanie miało miejsce w świetlicy wiejskiej w Starym Czarnowie.

  relacja

Zakończył się remont szatni na stadionie sportowym w Kołbaczu.

 

 

 

We wszystkich pomieszczeniach wymieniono przestarzałą i niebezpieczną instalację elektryczną oraz położono regipsy. Pomalowano ściany oraz sufit, a także wymieniono podłogę, dzięki czemu szatnia zyskała nowego kolorytu.

Wymienione została rozdzielnia elektryczna, zamontowano nowe oświetlenie, gniazdka elektryczne  oraz zakupiono nowe ławki.

Oprócz szatni przewidzianej dla 25 zawodników, wyremontowano pomieszczenie, które zagospodarowano na biuro klubu GLKS Zootechnik Kołbacz. Ostatnie z pomieszczeń przystosowano na pralnie i pokój socjalny dla piłkarzy.