Facebook
poniedzialek, 25 marca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Stadion sportowy w Kołbaczu zlokalizowany jest w samym centrum miejscowości, wraz z przylegającą obok halą widowiskowo-sportową oraz mini boiskiem ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną, tworząc kompleks sportowy.

 

 

Stadion posiada 200 miejsc siedzących (krzesełka) dostępnych dla kibiców na zmodernizowanych 3 trybunach. Na codzień trenuje tutaj lokalny klub sportowy - GLKS Zootechnik Kołbacz - występujący w Zachodnioporskiej Klasie Okręgowej (Grupa 1 - Szczecin).

Obiekt pomieści ponad 1000 widzów. Na stadionie podczas sezonu rozgrywek piłkarskich dla kibiców otwarta jest toaleta. Zawodnicy oraz sędziowie podczas rozgrywek ligowych korzystają z szatni, toalet i łazienek na hali widowiskowo-sportowej. Obiekt jest oświetlony, przystosowany do korzystania po zmroku (150 LUX).

Nieopodal zlokalizowane są dwa parkingi: wzdłuż stadionu oraz na terenie hali widowiskowo-sportowej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia