Facebook
środa, 24 lipca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo rozegrany zostanie 27 lipca br. w Żelewie. Start o godzinie 9. Trofeum bronić będzie drużyna z Dębiny.


 

 

- Serdecznie zapraszam na coroczny turniej siatkówki plażowej w Żelewie, czekają nas sportowe emocje i moc atrakcji - zachęca wójt gminy Marzena Grzywińska.

Tegoroczne rozgrywki połączone będą z Rodzinnym Piknikiem nad Miedwiem w Żelewie, organizowanym z inicjatywy radnego powiatu gryfińskiego Bartosza Biegusa oraz radnego rady gminy Krzysztofa Popka. Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski.

Podczas sportowej rywalizacji nie zabraknie słodkiego poczęstunku a na najmłodszych kibiców w godz. 15.00 - 20.00 czekać będą animacje i dmuchane zamki. Po zawodach i pikniku rodzinnym wszyscy zawodnicy i kibice zaproszeni są na wspólną zabawę taneczną. Miejsce imprezy cały czas zabezpieczać będą strażacy z OSP Żelewo.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia