Facebook
wtorek, 22 października 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Ścieżka rowerowa oficjalnie otwarta

  9 kilometrów drogi asfaltowej, jeden parking Bike&Ride, dwa miejsca przystankowe i piękne krajobrazy gminy Stare Czarnowo. To wszystko czeka na rowerzystów na drodze rowerowej ze Szczecina do Starego Czarnowa, oficjalnie otwartej w sobotę, 19 października br.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Narodowe czytanie nowel

  Gmina Stare Czarnowo po raz pierwszy włączyła się do akcji „Narodowe Czytanie”. Mieszkańcy mogli wziąć w niej udział w sobotę, 7 września 2019 roku. Wydarzenie odbyło się w hali sportowej w Kołbaczu.

  relacja
 • Szkoła gotowa na nowe wyzwania

  Największa gminna, edukacyjna inwestycja prowadzona w ciągu ostatnich czterech lat dobiegła końca. Uczniowie Zespołu Szkół w Kołbaczu rozpoczęli rok szkolny 2019/2020 w warunkach na miarę XXI wieku.

  relacja

Turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo rozegrany zostanie 27 lipca br. w Żelewie. Start o godzinie 9. Trofeum bronić będzie drużyna z Dębiny.


 

 

- Serdecznie zapraszam na coroczny turniej siatkówki plażowej w Żelewie, czekają nas sportowe emocje i moc atrakcji - zachęca wójt gminy Marzena Grzywińska.

Tegoroczne rozgrywki połączone będą z Rodzinnym Piknikiem nad Miedwiem w Żelewie, organizowanym z inicjatywy radnego powiatu gryfińskiego Bartosza Biegusa oraz radnego rady gminy Krzysztofa Popka. Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski.

Podczas sportowej rywalizacji nie zabraknie słodkiego poczęstunku a na najmłodszych kibiców w godz. 15.00 - 20.00 czekać będą animacje i dmuchane zamki. Po zawodach i pikniku rodzinnym wszyscy zawodnicy i kibice zaproszeni są na wspólną zabawę taneczną. Miejsce imprezy cały czas zabezpieczać będą strażacy z OSP Żelewo.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia