Facebook
środa, 19 czerwca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie zmiany statutów sołectw Gminy Stare Czarnowo.

 


 

Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców sołectw, w zakresie zaproponowanych zmian w statutach sołectw. Konsultacje społeczne potrwają od dnia 10 czerwca 2019 r. do dnia 28 czerwca 2019 r.

Konsultacje społeczne będą przeprowadzone:

 • poprzez składanie wniosków i uwag w formie pisemnej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo z dopiskiem „konsultacje” lub przesyłanych drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl
 • poprzez składanie wniosków i uwag w formie ustnej do protokołu, w siedzibie Urzędu Gminy Stare Czarnowo, II piętro, pok. 25;
 • w formie bezpośredniego spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się w dniu 26 czerwca 2019 r., w świetlicy wiejskiej przy ul. Polnej 1 w Starym Czarnowie, o godz. 17.00.

Wyniki konsultacji podane będą do publicznej wiadomości poprzez ogłoszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Stare Czarnowo oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółowe informacje w sprawie konsultacji można uzyskać pod numerami telefonów: (91) 485 70 53, (91) 485 70 20 lub adresem e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl


Projekty statutów sołectw:


Załączniki:

 1. Formularz konsultacji społecznych.
 2. Klauzula informacyjna.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia