Facebook
piątek, 23 sierpnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Modernizacja kolejnych świetlic

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z remontami swojej infrastruktury kulturalnej. Remontu doczekają się świetlice w Binowie i Nieznaniu. Umowę na wykonanie prac we wtorek, 30 lipca br. podpisała wójt Marzena Grzywińska.

  relacja
 • Puchar powędrował do Binowa

  Pięć zespołów rywalizowało w turnieju siatkówki plażowej w Żelewie o puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Emocji nad Miedwiem nie brakowało. Zawody rozegrano w sobotę, 27 lipca 2019 r.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie zmiany statutów sołectw Gminy Stare Czarnowo.

 


 

Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców sołectw, w zakresie zaproponowanych zmian w statutach sołectw. Konsultacje społeczne potrwają od dnia 10 czerwca 2019 r. do dnia 28 czerwca 2019 r.

Konsultacje społeczne będą przeprowadzone:

 • poprzez składanie wniosków i uwag w formie pisemnej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo z dopiskiem „konsultacje” lub przesyłanych drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl
 • poprzez składanie wniosków i uwag w formie ustnej do protokołu, w siedzibie Urzędu Gminy Stare Czarnowo, II piętro, pok. 25;
 • w formie bezpośredniego spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się w dniu 26 czerwca 2019 r., w świetlicy wiejskiej przy ul. Polnej 1 w Starym Czarnowie, o godz. 17.00.

Wyniki konsultacji podane będą do publicznej wiadomości poprzez ogłoszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Stare Czarnowo oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółowe informacje w sprawie konsultacji można uzyskać pod numerami telefonów: (91) 485 70 53, (91) 485 70 20 lub adresem e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl


Projekty statutów sołectw:


Załączniki:

 1. Formularz konsultacji społecznych.
 2. Klauzula informacyjna.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia