Facebook
wtorek, 23 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

W sołectwie Komorówko i Dębina w dniu 26 marca 2019 r. odbyły się zebrania wiejskie, zwołane przez Wójta Gminy Stare Czarnowo w celu przeprowadzenia wyborów na sołtysów sołectw i członków rad sołeckich.

 Wyniki wyborów w sołectwie Komorówko:

Sołtysem został jednogłośnie wybrany na kolejną kadencję Michał Kuciński, który był jedynym zgłoszonym kandydatem. Członkami rady sołeckiej zostali: Robert Żygadło, Wojciech Kuciński oraz Jadwiga Kucińska.


Wyniki wyborów w sołectwie Dębina:

Spośród czterech zgłoszonych kandydatów sołtysem sołectwa Dębina został wybrany Jan Nawrocki, który zdobył 13 głosów. Jego kontrkandydatami byli: Władysław Dobrzański (6 głosów), Barbara Kaźmierczak (10 głosów) oraz Marietta Kukawka (11 głosów). Członkami rady sołeckiej zostali: Barbara Kaźmierczak, Marietta Kukawka oraz Edyta Mikulska.

Wybranym przez mieszkańców osobom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia