Facebook
wtorek, 23 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

W sołectwie Glinna i Żelisławiec w dniu 25 marca 2019 r. odbyły się zebrania wiejskie, zwołane przez Wójta Gminy Stare Czarnowo w celu przeprowadzenia wyborów na sołtysów sołectw i członków rad sołeckich.

 Wyniki wyborów w sołectwie Glinna:

Sołtysem został jednogłośnie wybrany dotychczasowy sołtys Jarosław Bogucki, który był jedynym zgłoszonym kandydatem. Członkami rady sołeckiej zostały wybrane: Jolanta Bubnel, Halina Małecka oraz Teresa Zaborowska.


Wyniki wyborów w sołectwie Żelisławiec:

Sołtysem został wybrany dotychczasowy sołtys Wiesław Romanowicz, który był jedynym zgłoszonym kandydatem. Członkami rady sołeckiej zostali: Arkadiusz Baranowski, Ewelina Gawrońska oraz Magdalena Kątnik.

 

Wybranym przez mieszkańców osobom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia