Facebook
sobota, 25 maja 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Emocjonujący turniej za nami

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Wójt gminy Marzena Grzywińska chce przywrócenia posterunku policji w Starym Czarnowie. - Jestem mocno zdeterminowana w tym temacie - przekonywała podczas spotkania z mieszkańcami. Odbyło się ono w piątek, 8 lutego 2019 roku.

 O tym, jak ważna jest to kwestia świadczy ogromna frekwencja. Potwierdza to, że zamierzenia władz gminy i postulaty mieszkańców idą w parze.

- Cieszę się, że razem mówimy jednym głosem. Bezpieczeństwo mieszkańców to priorytet, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przywrócić posterunek policji w Starym Czarnowie - zaznaczyła wójt Marzena Grzywińska.

Spotkanie poprowadzili Komendant Powiatowy Policji w Gryfinie - insp. Kazimierz Piotrowski. Po ponad godzinnej dyskusji zaakceptowano projekt przewidujący przywrócenie posterunku policji w Starym Czarnowie.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia