Facebook
poniedzialek, 25 marca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Wójt gminy Marzena Grzywińska chce przywrócenia posterunku policji w Starym Czarnowie. - Jestem mocno zdeterminowana w tym temacie - przekonywała podczas spotkania z mieszkańcami. Odbyło się ono w piątek, 8 lutego 2019 roku.

 O tym, jak ważna jest to kwestia świadczy ogromna frekwencja. Potwierdza to, że zamierzenia władz gminy i postulaty mieszkańców idą w parze.

- Cieszę się, że razem mówimy jednym głosem. Bezpieczeństwo mieszkańców to priorytet, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przywrócić posterunek policji w Starym Czarnowie - zaznaczyła wójt Marzena Grzywińska.

Spotkanie poprowadzili Komendant Powiatowy Policji w Gryfinie - insp. Kazimierz Piotrowski. Po ponad godzinnej dyskusji zaakceptowano projekt przewidujący przywrócenie posterunku policji w Starym Czarnowie.

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia