Facebook
sobota, 25 maja 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Emocjonujący turniej za nami

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Gmina Stare Czarnowo może pochwalić się wyjątkową osobą. To Katarzyna Saganowicz, mieszkanka Kołowa, która obchodziła 101 urodziny. Wizytę w tym szczególnym dniu złożyli jubilatce wójt Marzena Grzywińska, skarbnik Grażyna Aksamitowska oraz radny Kazimierz Bejnarowicz.


 

To obecnie najstarsza mieszkanka gminy Stare Czarnowo. Urodziła się w lutym 1918 roku. Z okazji urodzin władze gminy, które reprezentowała Marzena Grzywińska oraz m.in. radny Kazimierz Bejnarowicz złożyły jubilatce najserdeczniejsze życzenia: sił, zdrowia i pomyślności.

Aby dzień ten rzeczywiście był wyjątkowy Katarzynie Saganowicz przygotowano małe przyjęcie. O niezapomnianą atmosferę podczas spotkania zadbała rodzina jubilatki.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia