Facebook
poniedzialek, 25 marca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Gmina Stare Czarnowo może pochwalić się wyjątkową osobą. To Katarzyna Saganowicz, mieszkanka Kołowa, która obchodziła 101 urodziny. Wizytę w tym szczególnym dniu złożyli jubilatce wójt Marzena Grzywińska, skarbnik Grażyna Aksamitowska oraz radny Kazimierz Bejnarowicz.


 

To obecnie najstarsza mieszkanka gminy Stare Czarnowo. Urodziła się w lutym 1918 roku. Z okazji urodzin władze gminy, które reprezentowała Marzena Grzywińska oraz m.in. radny Kazimierz Bejnarowicz złożyły jubilatce najserdeczniejsze życzenia: sił, zdrowia i pomyślności.

Aby dzień ten rzeczywiście był wyjątkowy Katarzynie Saganowicz przygotowano małe przyjęcie. O niezapomnianą atmosferę podczas spotkania zadbała rodzina jubilatki.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia