Facebook
środa, 24 lipca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie przywrócenia posterunku policji w Starym Czarnowie.

 

 

Celem konsultacji jest zebranie opinii mieszkańców gminy Stare Czarnowo, w zakresie poczucia bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz wypracowania wspólnego stanowiska, w myśl którego wszystkie strony dostrzegą potrzeby zdolności odtworzenia posterunku policji w Starym Czarnowie. Konsultacje społeczne potrwają od dnia 1 lutego 2019 r. do dnia 8 lutego 2019 r.

Konsultacje społeczne będą przeprowadzone:

 1. poprzez składanie wniosków i uwag w formie pisemnej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo z dopiskiem „Konsultacje” lub przesyłanych drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl
 2. poprzez składanie wniosków i uwag w formie ustnej do protokołu, w siedzibie Urzędu Gminy Stare Czarnowo, II piętro, pok. 25;
 3. w formie bezpośredniego spotkania funkcjonariuszy Policji z mieszkańcami, które odbędzie się w dniu 8 lutego 2019 r. w świetlicy wiejskiej przy ul. Polnej 1 w Starym Czarnowie, o godz. 16.00.

Wyniki konsultacji podane będą do publicznej wiadomości poprzez ogłoszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Stare Czarnowo, Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółowe informacje w sprawie konsultacji można uzyskać pod numerami telefonów: (91) 485 70 53, (91) 485 70 20 lub adresem e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia