Facebook
piątek, 29 maja 2020 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
Logo Gminy Stare Czarnowo
 • Wielki dzień dla sołtysów

  Są aktywni, pomocni, pomysłowi i potrafią integrować mieszkańców. To sołtysi, dla których 11 marca to ważna, a właściwie wyjątkowa data. Swoje święto w gminie Stare Czarnowo obchodziło 12 sołtysów.

  relacja
 • Prezydenckie medale dla małżeńskich par

  Kolejny rok i kolejne małżeńskie jubileusze w naszej gminie. Sześć par z 60-letnim i ponad 50-letnim stażem odebrały w piątek, 6 marca 2020 roku, prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • ​​​​​​​Glinna z nową drogą i chodnikami

  Dobiegł końca kolejny etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 120. W Glinnej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa oraz chodnik po obu stronach ulicy. Koszt inwestycji wyniósł ponad 700 tys. zł.

  relacja
 • Ścieżka rowerowa oficjalnie otwarta

  9 kilometrów drogi asfaltowej, jeden parking Bike&Ride, dwa miejsca przystankowe i piękne krajobrazy gminy Stare Czarnowo. To wszystko czeka na rowerzystów na drodze rowerowej ze Szczecina do Starego Czarnowa, oficjalnie otwartej w sobotę, 19 października br.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja

Wójt Gminy Stare Czarnowo podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości do wydzierżawienia na okres do 3 lat w trybie bezprzetargowym, część działki nr 288/24, położonej w obrębie ewidencyjnym Glinna.

 

 

Oznaczenie nieruchomości: SZ1Y/00053553/3, obręb Glinna dz. nr 288/24, powierzchnia do dzierżawy 28 m2.

Terminy zagospo darowania. Wysokość stawek procentowych za oddanie w użytkowanie wieczyste: nie dotyczy.

Opis nieruchomości: Część działki nr 288/24, położonej w obrębie ewidencyjnym Glinna Gmina Stare Czarnowo, o powierzchni 5575 m2.

Przeznaczenie nieruchomości w planie zagospodarowania: Dla nieruchomości brak jest obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Stare Czarnowo, uchwalonym Uchwałą Nr IV/31/2002 z dnia 30.12.2002 r., zmiana przyjęta Uchwałą  Nr XI/73/11 Rady Gminy Stare Czarnowo z dnia 28.10.2011 r., zmieniona Uchwałą Nr XXI/182/2016 Rady Gminy Stare Czarnowo z dnia 31.10.2016 r., teren działki znajduje się w strefie rozwoju zabudowy mieszkaniowej i mieszkaniowej z usługami (MN i MN, U) oraz w granicach zlewni jeziora Miedwie.

Wysokość opłat z tytułu użytkowania, najmu lub dzierżawy (czynsz za dzierżawę miesięczny): 39,20 zł + 23 % VAT płatne do 15 każdego miesiąca.

Informacja o przeznaczeniu do najmu: Uchwała Rady Gminy Stare Czarnowo z dnia 18 grudnia 2018 r. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości stanowiącej własność Gminy Stare Czarnowo, na okres trzech lat, której przedmiotem jest ta sama nieruchomość.

Wykaz podano do publicznej wiadomości poprzez wywieszonie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy i w miejscowości Glinna w dniach 28.12.2018 r. do 17.01.2019 r. oraz zamieszczono na stronach internetowych Urzędu Gminy Stare Czarnowo i w prasie lokalnej.

Termin składania wniosków o nabycie powyższych nieruchomości przez osoby fizyczne i prawne, którym przysługuje pierwszeństwo w ich nabyciu, stosownie do art. 34 ust. 1 i 2 ww. ustawy wynosi 6 tygodni od dnia wywieszenia wykazu.

 

 • BIP
 • ePUAP2
 • obywatel.gov.pl
 • CEIDG
 • LGD WIR
 • ZGDO
 • mapa gminy
 • plany miejscowe
 • obszary chronione
 • Cmentarz w Starym Czarnowie
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia