Facebook
sobota, 25 maja 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Emocjonujący turniej za nami

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Marzena Grzywińska ponownie wybrana została na funkcję wójta gminy Stare Czarnowo. To jej druga kadencja na tym stanowisku. Samorządem kierować będzie przez najbliższe 5 lat.

 

 

21 października 2018 roku na Marzenę Grzywińską głos oddało blisko 1300 mieszkańców gminy Stare Czarnowo. To ponad 67%. Ta decyzja sprawiła, że będzie wójtem Starego Czarnowa w latach 2018-2023.

Pierwsza sesja Rady Gminy Stare Czarnowo odbyła się we wtorek, 20 listopada 2018 roku. Rozpoczęło ją wręczenie radnym i wójtowi zaświadczeń o wyborze, którzy następnie złożyli uroczyste ślubowanie.

- To doskonała okazja, by serdecznie podziękować mieszkańcom naszej gminy za udział w wyborach i poparcie mnie w staraniach o funkcję wójta. Cieszę się, że przekonałam tyle osób do moich dotychczasowych działań, oraz że moje plany na przyszłość otrzymały od lokalnej społeczności zielone światło. To zaufanie jest najcenniejsze i motywuje do dalszej pracy. Uzyskany wynik oznacza dla mnie, że zwyciężyła otwartość, rozwój, dialog, współpraca i stabilizacja, że zwyciężyła gmina Stare Czarnowo - powiedziała wójt Marzena Grzywińska.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia