Facebook
wtorek, 19 lutego 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Marzena Grzywińska ponownie wybrana została na funkcję wójta gminy Stare Czarnowo. To jej druga kadencja na tym stanowisku. Samorządem kierować będzie przez najbliższe 5 lat.

 

 

21 października 2018 roku na Marzenę Grzywińską głos oddało blisko 1300 mieszkańców gminy Stare Czarnowo. To ponad 67%. Ta decyzja sprawiła, że będzie wójtem Starego Czarnowa w latach 2018-2023.

Pierwsza sesja Rady Gminy Stare Czarnowo odbyła się we wtorek, 20 listopada 2018 roku. Rozpoczęło ją wręczenie radnym i wójtowi zaświadczeń o wyborze, którzy następnie złożyli uroczyste ślubowanie.

- To doskonała okazja, by serdecznie podziękować mieszkańcom naszej gminy za udział w wyborach i poparcie mnie w staraniach o funkcję wójta. Cieszę się, że przekonałam tyle osób do moich dotychczasowych działań, oraz że moje plany na przyszłość otrzymały od lokalnej społeczności zielone światło. To zaufanie jest najcenniejsze i motywuje do dalszej pracy. Uzyskany wynik oznacza dla mnie, że zwyciężyła otwartość, rozwój, dialog, współpraca i stabilizacja, że zwyciężyła gmina Stare Czarnowo - powiedziała wójt Marzena Grzywińska.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia