Facebook
środa, 19 czerwca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

W wyniku pożaru 31 października br. rodziny z Mieszkowic straciły dorobek całego życia. Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry wraz z wójtami i burmistrzami gmin członkowskich zwracają się z prośbą o pomoc finansową dla pogorzelców.

 

Rodzinom potrzebne są przede wszystkim środki finansowe. Liczy się każda złotówka.

Pieniądze można wpłacać na specjalnie uruchomione na ten cel konto bankowe.

Nr konta: 81 9370 0007 2002 0006 0642 0005

Bank Spółdzielczy w Chojnie  z dopiskiem „POMOC DLA POGORZELCÓW - MIESZKOWICE 2018”

odbiorca: Związek Gmin Dolnej Odry, ul. Narciarska 57, 74-500 Chojna

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia