Facebook
wtorek, 23 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

Już od 1 sierpnia 2018 roku można leczyć zęby w nowym gabinecie. Otwarty został w Kołbaczu. To wspólna inicjatywa lekarza stomatologa Kamili Połubińskiej-Kosiorek i władz gminy Stare Czarnowo.

 

Nowo otwarta przestrzeń to w pełni profesjonalny gabinet stomatologiczny. Działać będzie na podstawie umowy zawartej przez podmiot zewnętrzny z Gminą Stare Czarnowo.

- Mamy nadzieję, że wysoka klasa wyposażenia medycznego zapewni mieszkańcom wysoki komfort leczenia, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii leczenie stomatologiczne odbywać się będzie szybko i profesjonalnie - podkreśla wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Nowa medyczna przestrzeń na mapie gminy to wspólna inicjatywa władz Starego Czarnowa i lekarza stomatologii Kamili Połubińskiej-Kosiorek.

- Mamy nadzieję, że przyniesie to wiele korzyści zarówno dla zdrowia dzieci, młodzieży, jak i dorosłych pacjentów. Wiem, że taki gabinet jest bardzo potrzebny zarówno ze zdrowotnego punktu widzenia, jak i społecznego - przyznaje Kamila Połubińska-Kosiorek.

To nie pierwszy gabinet stomatologiczny, który działał w tym miejscu. Wcześniej przez kilkanaście lat prowadził go Zbigniew Dynowski, który 31 lipca 2017 r. zrezygnował. Dopiero przewodniczącej Rady Gminy Alinie Przybysz udało się namówić nowych medyków do remontu pomieszczeń i otwarcia praktyki lekarskiej.

- Stomatolog to kolejny lekarz bardzo oczekiwany przez mieszkańców gminy. Cieszymy się, że tym oczekiwaniom sprostaliśmy - zaznacza Alina Przybysz.

Nazwa praktyki lekarskiej 
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kamila Połubińska-Kosiorek

Adres:
Zakład Opieki Zdrowotnej w Kołbaczu
ul. Szarych Mnichów 10 (I piętro)
74-106 Kołbacz

Rezerwacja wizyt:
tel. 787 911 910

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia