Facebook
środa, 22 sierpnia 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Droga w Żelisławcu zostanie przebudowana

  Ponad 2-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 120 zostanie przebudowany. Chodzi o odcinek trasy od strefy przemysłowej w Gardnie do Żelisławca.

  relacja
 • Strażacy OSP walczyli o triumf

  W Kołbaczu odbyły się zawody sportowo – pożarnicze, których uczestnikami byli strażacy – ochotnicy z powiatu gryfińskiego oraz Vorpommern-Greifswald z Niemiec. Zawody dofinansowano w ramach programu INTERREG.

  relacja
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych sześć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Pięć par z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • Modernizacja na miarę XXI wieku

  Oświatowych zmian w gminie Stare Czarnowo ciąg dalszy. Rozstrzygnięto już przetarg na modernizację Zespołu Szkół w Kołbaczu. Prace zakończą się do połowy października 2018 roku.

  relacja
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja

Już od 1 sierpnia 2018 roku można leczyć zęby w nowym gabinecie. Otwarty został w Kołbaczu. To wspólna inicjatywa lekarza stomatologa Kamili Połubińskiej-Kosiorek i władz gminy Stare Czarnowo.

 

Nowo otwarta przestrzeń to w pełni profesjonalny gabinet stomatologiczny. Działać będzie na podstawie umowy zawartej przez podmiot zewnętrzny z Gminą Stare Czarnowo.

- Mamy nadzieję, że wysoka klasa wyposażenia medycznego zapewni mieszkańcom wysoki komfort leczenia, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii leczenie stomatologiczne odbywać się będzie szybko i profesjonalnie - podkreśla wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Nowa medyczna przestrzeń na mapie gminy to wspólna inicjatywa władz Starego Czarnowa i lekarza stomatologii Kamili Połubińskiej-Kosiorek.

- Mamy nadzieję, że przyniesie to wiele korzyści zarówno dla zdrowia dzieci, młodzieży, jak i dorosłych pacjentów. Wiem, że taki gabinet jest bardzo potrzebny zarówno ze zdrowotnego punktu widzenia, jak i społecznego - przyznaje Kamila Połubińska-Kosiorek.

To nie pierwszy gabinet stomatologiczny, który działał w tym miejscu. Wcześniej przez kilkanaście lat prowadził go Zbigniew Dynowski, który 31 lipca 2017 r. zrezygnował. Dopiero przewodniczącej Rady Gminy Alinie Przybysz udało się namówić nowych medyków do remontu pomieszczeń i otwarcia praktyki lekarskiej.

- Stomatolog to kolejny lekarz bardzo oczekiwany przez mieszkańców gminy. Cieszymy się, że tym oczekiwaniom sprostaliśmy - zaznacza Alina Przybysz.

Nazwa praktyki lekarskiej 
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Kamila Połubińska-Kosiorek

Adres:
Zakład Opieki Zdrowotnej w Kołbaczu
ul. Szarych Mnichów 10 (I piętro)
74-106 Kołbacz

Rezerwacja wizyt:
tel. 787 911 910

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia