Facebook
środa, 16 stycznia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Budynek świetlicy w Binowie w przyszłym roku czeka przebudowa. Zapraszamy mieszkańców sołectwa Binowo na spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu przebudowy świetlicy.

 

 

- Budynek świetlicy w Binowie wymaga przebudowy. Przestarzała instalacja ogrzewania czy słabo doświetlona sala główna spowodowały, że zdecydowaliśmy o remoncie obiektu. W tej sprawie pragnę spotkać się z mieszkańcami, ponieważ to ich uwagi i sugestie będą miały kluczowy wpływ na projekt przebudowy świetlicy - tłumaczy wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 maja br. o godz. 18.00 w świetlicy w Binowie.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia oraz projekt techniczny przebudowy świetlicy. W spotkaniu weźmie udział również projektant.

Serdecznie zapraszamy!

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia