Facebook
wtorek, 19 lutego 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Mapy, działki, plany - jednym słowem gminne dane przestrzenne są już dostępne w cyfrowej wersji. To ułatwienia dla mieszkańców, ale także dla osób zainteresowanych inwestycjami w Starym Czarnowie. Urząd Gminy na stronie internetowej uruchomił ogólnodostępną internetową platformę do ich publikacji.
 

Nowe narzędzie dotarcia do informacji jest bardzo cenne.

- Aplikacja pozwoli w szybkim czasie odszukać i zlokalizować wybraną przez nas działkę. Dzięki intuicyjnej i przejrzystej wyszukiwarce będzie można wygodnie sprawdzić jej przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, a także pobrać stosowny akt prawa miejscowego wraz z mapą – precyzuje zastępca wójta Starego Czarnowa Marcin Krawczyk.

Aplikację znaleźć można w zakładce pod nazwą „Plany miejscowe”. Znajduje się ona w prawej części strony internetowej Gminy Stare Czarnowo - stareczarnowo.pl

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia