Facebook
poniedzialek, 19 lutego 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Świetlica w Kartnie otwarta

  Dla wielu była marzeniem. Teraz służyć będzie mieszkańcom. Nowa wiejska świetlica - bo o niej mowa - powstała w Kartnie. Uroczyste otwarcie obiektu nastąpiło w sobotę, 27 stycznia 2018 roku.

  relacja
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja
 • Przebudowano drogę w Żelewie

  Nowe pół kilometra infrastruktury transportowej cieszy mieszkańców Żelewa. Chodzi o przebudowaną drogę gminną. Prace zakończono na początku grudnia 2017 roku.

  relacja
 • ​​​​​​​Od ozdobnych krzewów po wino

  Powiat gryfiński coraz bardziej winem stoi. Po założeniu winiarskiego biznesu przez rodzinę Turnau w Baniewicach, z produkcją szlachetnego trunku planuje ruszyć Mirosław Grabowski z Binowa.

  relacja
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych pięć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Cztery pary z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja

Urząd Gminy Stare Czarnowo zaprasza do składania ofert na zapewnienie transportu do szkoły przy ulicy Iwaszkiewicza 99 w Szczecinie dla niepełnosprawnego ucznia wraz z opiekunem na trasie Binowo - Szczecin i z powrotem.

 

 

Wykonawca usługi musi zapewnić transport w dniach od poniedziałku do piątku, wyłączając dni wolne od nauki szkolnej, w okresie od 2 listopada 2017 roku do 29 czerwca 2018 roku. Opiekunem dziecka w czasie przejazdu będzie rodzic.

Więcej informacji udziela pracownik Referatu Organizacyjnego, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty Urzędu Gminy Stare Czarnowo pod numerem tel. 91 485 70 52.