Facebook
środa, 13 grudnia 2017 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych pięć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Cztery pary z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • Seniorzy świętowali swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 10 listopada. Spotkanie miało miejsce w świetlicy wiejskiej w Starym Czarnowie. Uczestnikom zapewniono moc atrakcji.

  relacja
 • Edukacyjna wyprawa nad Bałtyk

  Najmłodsi mieszkańcy gminy Stare Czarnowo wybrali się nad Morze Bałtyckie. Jak się okazało dla wielu z nich to atrakcja nie tylko w okresie letnim. W obozie edukacyjnym udział wzięło blisko 100 dzieci.

  relacja
 • Ulica Słoneczna już po remoncie

  Zakończyła się modernizacja blisko 700-metrowego odcinka ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie. Zakończenie prac to dla mieszkańców miejscowości przede wszystkim komfort jazdy i wygoda w dojeździe do posesji.

  relacja
 • Rolnicy podziękowali za plony

  Tłumy mieszkańców, barwny korowód z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, niezliczona ilość zabaw i konkursów, specjały lokalnego jadła oraz muzyka na żywo - tak wyglądało tegoroczne Święto Plonów.

  relacja

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w konsultacjach. Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały Rady Gminy Stare Czarnowo w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2017-2020.

 

Konsultacje potrwają do 17 marca 2017 roku i będą prowadzone poprzez wypełnienie formularza propozycji składnych do projektu Strategii (w załączniku). Uwagi zgłaszać można poprzez wskazanie konkretnych propozycji zmian w treści Strategii, uzupełnień i doprecyzowania zapisów.

Wypełniony formularz należy dostarczyć na jeden z trzech sposobów:

 • w wersji elektronicznej na adres kierownik_ops@wp.pl,
 • w wersji papierowej pocztą tradycyjną z dopiskiem „Konsultacje dotyczące Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2017-2020”, na adres Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie, ul. Św. Floriana 10,
 • złożyć osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie.

Ponadto można osobiście w siedzibie gminnego ośrodka pomocy społecznej zgłosić ustnie swoje uwagi lub wnioski do protokołu.


Pliki do pobrania:

 1. Formularz propozycji składanych do projektu uchwały Rady Gminy Stare Czarnowo w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2017-2020.
 2. Projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2017-2020.