Facebook
czwartek, 27 lipca 2017 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Program Święta Plonów 2017

  Zapraszamy na Święto Plonów do Starego Czarnowa. W tym roku dożynki gminne odbędą się przy kompleksie boisk orlik przy ulicy Szczecińskiej w Starym Czarnowie w dniu 26 sierpnia (sobota) 2017 roku.

  relacja
 • Mleczne święto zawitało do Glinnej

  Glinna stała się po raz drugi mleczną stolicą Pomorza Zachodniego. - Myślę, że każdy, kto wybrał się na nasze święto nie żałował - mówiła o wydarzeniu wójt Gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

  relacja
 • Remont ulicy Słonecznej

  Blisko 700-metrowy odcinek ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie idzie do remontu. Roboty budowlane wykona spółka Eurovia Polska, z którą umowę w piątek, 19 maja 2017 roku, podpisała wójt Marzena Grzywińska.

  relacja
 • Świetlica w Kartnie w tym roku

  Jeszcze w tym roku w gminie Stare Czarnowo przybędzie kolejna świetlica. Z nowej infrastruktury skorzystają mieszkańcy Kartna. Rozpoczęcie prac budowalnych umożliwia umowa, którą podpisała wójt Marzena Grzywińska.

  relacja

Z pewnością nie tak rundę jesienną sezonu 2016/2017 wyobrażali sobie piłkarze Zootechnika Kołbacz. Wiosną ma być jednak inaczej. Stabilizacja finansowa, ciężko przepracowany okres przygotowawczy, jak i wzmocnienia składu mają pozwolić drużynie seniorów skutecznie walczyć o utrzymanie w klasie okręgowej regionalnej.

 

- Stworzyliśmy klubowi solidne warunki organizacyjne, finansowe jak i sportowe, które powinny dać realne podstawy do walki o ligowy byt - uważa zastępca wójta Marcin Krawczyk. - Przyznaliśmy dotację 100 tys. zł na organizację rozgrywek ligowych, ale także na szkolenie i turnieje piłkarskie dla młodzieży - dodaje.

Zootechnik Kołbacz, który jesienią zdobył 1 punkt, rozpocznie zmagania rundy rewanżowej 18 marca meczem w Tanowie z miejscową Tanovią. Zespół oprócz przygotowań na własnych obiektach, wyjechał także na kilkudniowe zgrupowanie do Niechorza. W zimowej przerwie do drużyny dołączyli m.in.: Artur Szkudlarek, Kamil Dolatowski, Oleksandr Kolismyk z Ukrainy, Damian Tarnowski, Kamil Czajkowski i Jakub Sufin. Seniorska kadra klubu liczy 25 piłkarzy.

- Utrzymanie w lidzie okręgowej jest dla nas priorytetem. Jak pokazuje tabela to ogromne wyzwanie. Aby pozostać w „okręgówce” potrzebujemy minimum 30 punktów. Bez walki się jednak nie poddamy -- zaznacza prezes klubu Krystian Kiedrzyn.

Większość z jesiennych spotkań wyglądało lepiej niż wskazywałby na to wynik. Teraz dobra gra ma przełożyć się na dobre wyniki. Pomóc w tym ma nowy szkoleniowiec Grzegorz Jakubowski

- Przed nami bardzo ciężka runda rewanżowa, choć mecze kontrolne pokazały, że w drużynie drzemią spore możliwości. Siedem spotkań rozegramy w Kołbaczu. Liczymy na wsparcie kibiców - przekonuje szkoleniowiec Zootechnika.

Terminarz spotkań Zootechnika Kołbacz u siebie:

Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Nowogard
niedziela, 26.03.2017 godz. 15:00

Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra Nowogardzka
niedziela, 9.04.2017 godz. 16:00

Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Krąpiel
sobota, 29.04.2017 godz. 17:00

Zootechnik Kołbacz - Orzeł Łożnica
niedziela, 7.05.2017, godz. 17:00

Zootechnik Kołbacz - Promień Mosty
niedziela, 21.05.2017, godz. 17:00

Zootechnik Kołbacz - Błękitni Trzygłów
niedziela, 4.06.2017, godz. 17:00

Zootechnik Kołbacz - Sparta Gryfice
sobota, 17.06.2017, godz. 16:00

 

 • BIP
 • ePUAP
 • obywatel.gov.pl
 • CEiDG
 • ZGDO
 • WiR
 • Geoportal