W gminie Stare Czarnowo zakończył się drugi odczyt wodomierzy wyposażonych w system zdalnego pomiaru. To kolejny etap wdrażania nowoczesnych rozwiązań, usprawniających rozliczenia za zużycie wody oraz poprawiający obsługę mieszkańców.
Po zakończeniu odczytów, pracownicy urzędu prowadzili szereg działań uzupełniających. Wymieniono niesprawne lub zgłoszone do reklamacji urządzenia, zaprogramowano nakładki radiowe oraz uporządkowano pojawiające się nieprawidłowości w systemie. Wszystkie działania miały na celu przygotowanie prawidłowych danych do rozliczeń i wystawienia faktur.
W tym tygodniu rozpoczął się proces wystawiania dokumentów rozliczeniowych, które trafią do mieszkańców gminy.



















.gif)
