Facebook
wtorek, 23 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

Ruszają zajęcia dla dzieci

Od przyszłego tygodnia w miejscowościach gminy Stare Czarnowo rozpoczynają się zajęcia animacyjno-sportowe dla dzieci w ramach projektu „Nowe umiejętności szansą na rozwój”.

08-09-2016 czytaj więcej

Biała sobota w Kołbaczu

Szpital Powiatowy w Gryfinie zaprasza 24 września br. na bezpłatne konsultacje u lekarza kardiologa oraz bezpłatne badania laboratoryjne.

Rejestracja pod nr tel. (91) 312 40 73.

07-09-2016 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia