Facebook
poniedzialek, 22 października 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Gmina Stare Czarnowo oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Binowa zapraszają do zgłaszania dzieci do udziału w projekcie "Rozwój i integracja w gminie Stare Czarnowo", współfinansowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

21-03-2017 czytaj więcej

Eliminacje gminne rozstrzygnięte

W Zespole Szkół w Kołbaczu przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Najlepsi zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

21-03-2017 czytaj więcej

Szkolenie dla rolników

ZODR w Barzkowicach zaprasza w dniu 23 marca br. na godz. 10:00 rolników z gminy Stare Czarnowo na szkolenie nt. "Dopłaty bezpośrednie i wnioski na rok 2017".

20-03-2017 czytaj więcej

Warsztaty z decoupage dla dzieci

Od przyszłego tygodnia w Binowie, Glinnej, Kołbaczu, Starym Czarnowie, Żelewie i Żelisławcu rozpoczynają się kolejne warsztaty dla dzieci. Tym razem zapraszamy na warsztaty z decoupage i quilling - cuda z papieru.

15-03-2017 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia