Facebook
środa, 13 grudnia 2017 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych pięć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Cztery pary z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • Seniorzy świętowali swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 10 listopada. Spotkanie miało miejsce w świetlicy wiejskiej w Starym Czarnowie. Uczestnikom zapewniono moc atrakcji.

  relacja
 • Edukacyjna wyprawa nad Bałtyk

  Najmłodsi mieszkańcy gminy Stare Czarnowo wybrali się nad Morze Bałtyckie. Jak się okazało dla wielu z nich to atrakcja nie tylko w okresie letnim. W obozie edukacyjnym udział wzięło blisko 100 dzieci.

  relacja
 • Ulica Słoneczna już po remoncie

  Zakończyła się modernizacja blisko 700-metrowego odcinka ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie. Zakończenie prac to dla mieszkańców miejscowości przede wszystkim komfort jazdy i wygoda w dojeździe do posesji.

  relacja
 • Rolnicy podziękowali za plony

  Tłumy mieszkańców, barwny korowód z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, niezliczona ilość zabaw i konkursów, specjały lokalnego jadła oraz muzyka na żywo - tak wyglądało tegoroczne Święto Plonów.

  relacja

Polsko-niemiecki campus

W Stargardzie podpisane zostało czterostronne porozumienie o realizacji wspólnego projektu pn. Polsko-niemiecki Campus Edukacyjny Stare Czarnowo - Löcknitz - Stargard.

10-10-2016 czytaj więcej

Wybierzemy sołtysa w Glinnej

Wójt Gminy Stare Czarnowo zwołuję zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 11 października (wtorek) br. o godzinie 17.00 na świetlicy wiejskiej w miejscowości Glinna.

04-10-2016 czytaj więcej

Skarb odkryty na polu

Na polu w Starym Czarnowie archeolodzy odkryli skarb sprzed siedmiu tysięcy lat. Warsztaty archeologiczne dla uczniów Zespołu Szkół w Kołbaczu.

30-09-2016 czytaj więcej