Facebook
środa, 19 czerwca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Dzień dziecka w Starym Czarnowie

Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Stare Czarnowo zaprasza najmłodszych mieszkańców wraz z rodzicami lub opiekunami na festyn z okazji Dnia Dziecka. Festyn odbędzie się w sobotę, 1 czerwca przy kompleksie boisk orlik w Starym Czarnowie. Początek zabawy o godz. 11.00.

31-05-2019 czytaj więcej

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Rozpoczyna się wywóz odpadów wielkogabarytowych z terenu gminy Stare Czarnowo. Przypominamy, że gabaryty powinny być wystawione przed posesją najpóźniej do godziny 6:00 w dniu wywozu.

30-05-2019 czytaj więcej

Gminne Obchody Dnia Strażaka

Nieustannie cieszą się powszechnym szacunkiem, a chętnych, aby bezinteresownie pomagać innym wciąż nie brakuje. Strażacy - bo o nich mowa - świętowali także w gminie Stare Czarnowo. Uroczystości z udziałem druhów odbyły się w sobotę, 18 maja 2019 roku przed Urzędem Gminy.

29-05-2019 czytaj więcej

Spotkanie ws. gazyfikacji Dębiny

Wójt Gminy Stare Czarnowo informuje, że w dniu 29 maja 2019 r. o godz. 17.30 w świetlicy w miejscowości Dębina odbędzie się spotkanie w sprawie budowy sieci gazowej we wsi Dębina.

28-05-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia