Facebook
środa, 19 grudnia 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Zachodniopomorskie Karty Rodziny i Seniora

Zapraszamy mieszkańców gminy Stare Czarnowo do składania wniosków o wydanie Zachodniopomorskiej Karty Rodziny oraz Zachodniopomorskiej Karty Seniora, uprawniających do korzystania z katalogu ofert: kultury, edukacji, rekreacji, transportu i innych usług oferowanych przez partnerów programu.

16-11-2018 czytaj więcej

Konkurs promujący dziedzictwo kulturowe

Stowarzyszenie „WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju zaprasza do udziału w konkursie Dziedzictwo Kulturowe, organizowanego w kategoriach: koronkarstwo, hafciarstwo, płaskorzeźba, rzeźba, prace związane z obrzędami i kulinaria.

15-11-2018 czytaj więcej

Szkolenie dla rolników

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zaprasza rolników z gminy Stare Czarnowo na szkolenie z zakresu zmiany w Dyrektywie Azotanowej i Prawie Wodnym w 2018 r. dotyczące gospodarstw rolnych.

14-11-2018 czytaj więcej

Gala Niepodległościowa w Kołbaczu

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Kołbaczu serdecznie zapraszają mieszkańców gminy Stare Czarnowo na uroczystą Galę Niepodległościową pod hasłem: „Droga do wolności”, z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

08-11-2018 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia