Facebook
wtorek, 23 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

Punkt Obsługi Klienta PUWiS

Zapraszamy do Punktu Obsługi Klienta Przedsiębiorstwa Usług Wodnych i Sanitarnych sp. z o. o w Nowogardzie. Punkt czynny jest w każdy drugi czwartek miesiąca w siedzibie Urzędu Gminy, w godzinach od 9:00 do 13:30.

04-04-2019 czytaj więcej

Szkolenie z otwierania działalności gospodarczej

Stowarzyszenie „WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju zaprasza na szkolenie "Podejmowanie działalności gospodarczej" w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społecznośd” objętego PROW na lata 2014-2020.

02-04-2019 czytaj więcej

Wybrano sołtysów w Komorówku i Dębinie

W sołectwie Komorówko i Dębina w dniu 26 marca 2019 r. odbyły się zebrania wiejskie, zwołane przez Wójta Gminy Stare Czarnowo w celu przeprowadzenia wyborów na sołtysów sołectw i członków rad sołeckich.

27-03-2019 czytaj więcej

Nowy sołtys w Kołbaczu

W sołectwie Kołbacz w dniu 22 marca 2019 r. odbyło się zebranie wiejskie, zwołane przez Wójta Gminy Stare Czarnowo w celu przeprowadzenia wyborów na sołtysa sołectwa i członków rady sołeckiej.

25-03-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia