Facebook
wtorek, 19 lutego 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Sześć par odebrało prezydenckie medale

Kolejnych sześć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Sześć par z 50-letnim małżeńskim stażem odebrało prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Starym Czarnowie, 25 stycznia 2019 roku.

25-01-2019 czytaj więcej

Ferie zimowe w świetlicach

Jak co roku, gmina Stare Czarnowo organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży przez okres ferii zimowych. Zajęcia odbywać się w świetlicach w: Binowie, Dębinie, Dobropolu Gryfińskim, Kartnie, Kołbaczu, Nieznaniu, Starym Czarnowie, Żelewie i Żelisławcu.

24-01-2019 czytaj więcej

Znaleziono psa w Glinnej

Po miejscowości Glinna biega bez opieki piesek. Pies jest zadbany. Pojawił się dzisiaj. Trudno go złapać. Prawdopodobnie komuś uciekł. Właścieciel psa proszony jest o kontakt z Urzędem Gminy Stare Czarnowo.

21-01-2019 czytaj więcej

Uczczenie pamięci zmarłego prezydenta Gdańska

Na terenie gminy Stare Czarnowo w dniu 19 stycznia 2019 r. o godzinie 12.00 zostanie przeprowadzony trening uruchomienia syren alarmowych na czas jednej minuty. Działanie to ma na celu uczczenie pamięci zmarłego Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

18-01-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia